Морозильна камера Bauknecht GKN 2173
• Система охолодження: NoFrost
• Об’єм: 310л
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: електронне
• Габарити: В176×Ш70×Г75см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bauknecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 310 л |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1760 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 200 ₴







