Пральна машина вузька Samsung WW60A3120BH/EO
• 6 кг, 1200 об/хв
• Інверторний двигун Digital Inverter, A+++
• 12 програм (бавовна, синтетика, делікатне, швидка 15хв, гігієна, змішані тканини, тощо)
• Функції: відкладений старт, очищення барабана, контроль піни, балансування
• Габарити: В85×Ш60×Г45 см
• Захист від перепадів напруги, блокування від дітей
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴








