
Посудомийна машина Siemens SN24M280EU/01 FD8910 б/у з Німеччини
10 500 ₴
- В наявності
- Код: 3074
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посудомийна машина Siemens SN24M280EU/01 FD8910
• 12 комплектів, 3 кошики (з верхнім лотком для приборів)
• 5 програм (Auto, Eco, Інтенсив, Швидка, Попереднє полоскання)
• Споживання води: ~10–12 л/цикл
• Клас енергоефективності: A+
• Функції: відкладений старт, половинне завантаження, AquaStop
• Габарити: В82×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Інтегрована |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження | 12 комплектів |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴






