Газова варильна поверхня Electrolux EHG6835X
• 4 конфорки, механічне керування, електро-підпал, газ контроль, турбо-конфорка
• Потужність: 9 кВт, клас A++
• Розміри: В4.5×Г51хШ60см (вбудова Г47хШ55см)
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 40.5 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴






