
Холодильник вмонтована Siemens KI27FP60/05 FD9108 б/у Німеччина
13 999 ₴
- В наявності
- Код: 3118
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник вмонтована Siemens KI27FP60/05 FD9108
• Система охолодження: крапельна динамічна + BioFresh крапельна
• Об’єм: 176+57л
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: електронне
• Габарити: В150×Ш56×Г54см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 176 л |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 57 л |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴






