Мікрохвильова піч TechnoStar MW 20 Digital W
• Тип: мікрохвильова з грилем
• 800Вт + 1000Вт гриль
• Керування: електро-механічне
• Габарити: В24×Ш43×Г30см
• Гарантія 6 міс.
Обʼєм - 15л
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoStar |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







