Газова плита з електричною духовкою Mastercook KGE 7334X
• 4 конфорки, духовка 68л
• Електрична духовка: газ-контроль, електропідпал, верхній/нижній тен, гриль, конвекція
• Потужність: 2.2 кВт, клас A++
• Габарити: В87×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, мапу, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MasterCook |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Духова шафа | електричний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴








