Мікрохвильова піч My edition MW-104466.1
• Тип: мікрохвильова з грилем
• 700Вт + 800Вт гриль
• Керування: механічне
• Габарити: В26×Ш42×Г30см
Обʼєм - 15.5л
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 15.5 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








