Мікрохвильова піч вмонтована Oranier KMG 9802 10-0
• Тип: мікрохвильова з грилем
• 800Вт + 1000Вт гриль
• Керування: електро-механічне
• Габарити: В33×Ш51×Г37см
Обʼєм - 22л
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oranier |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Об`єм | 22 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴







