Електрична плита з електричною духовкою Amica SHC 11503/1
• 4 конфорки, духовка 65л
• Електрична духовка: гриль, верхній/нижній тени, конвекція
• Таймер, годинник
• Потужність: 3.6/9.7 кВт, клас A++
• Габарити: В87×Ш50×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 65 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 700 ₴







