Духова шафа вмонтована Smeg SI800MFA5
• 63л, 2.8 кВт
• 6 режимів нагріву, механічне керування
• Габарити: В60×Ш60×Г50см (В55×Ш58×Г50см - ніша під забудову)
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 63 л |
| Стан | Вживані |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 500 ₴







