
Пральна машина вузька Bosch Maxx 5 SpeedEdition WLX24362PL/24 FD9102 б/у
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 3200
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина вузька Bosch Maxx 5 SpeedEdition WLX24362PL/24 FD9102
• 5 кг, 1000 об/хв
• Колекторний двигун, A+
• 15 програм (бавовна, делікатне, швидке15/30, синтетика, джинси тощо)
• Відкладений старт, контроль дисбалансу, додаткове полоскання, захист від протікання
• Габарити: В85×Ш60×Г40см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴








