
Холодильник металік капельна морозка колекторний двигун Bomann
7 700 ₴
- В наявності
- Код: 3217
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Bomann KG 220
• Система охолодження: крапельна
• Об’єм: 113+53л
• Колекторний двигун, A++
• Управління: механічне
• Габарити: В143×Ш50×Г55см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 113 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 53 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴






