Мікрохвильова піч Sharp R760S
• Тип: мікрохвильова з грилем
• 900Вт + 1000Вт гриль
• Керування: електронне
• Габарити: В29×Ш48×Г32см
Обʼєм - 21 л
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 21 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴







