
Вмонтованна духова шафа Miele H390BT-KAT чорного кольору на 76 літрів сенсорне управління б/у
27 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2678
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа вмонтована Miele H390BT-KAT
• 76л, 3.9 кВт
• 11 основних режимів нагріву + дод. режими, сенсорне керування
• Габарити: В58.5×Ш54.5см×Г55.5
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, або вся сума на карту, ПромОплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість режимів приготування | 11 |
| Об'єм духової шафи | 76 л |
| Стан | Вживані |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 580.5 мм |
| Глибина | 550.5 мм |
| Ширина | 540.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 799 ₴






