
Холодильник Бош KGE36YI40/09 FD9207 А+++ крапельна система б/у Німеччина
14 800 ₴
- В наявності
- Код: 3245
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Bosch KGE36YI40/09
• Система охолодження: крапельна динамічна + морозилка крапельна
• Об’єм: 211+89л
• Колекторний двигун, A+++
• Управління: електронне
• Габарити: В185×Ш60×Г65см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, або вся сума на карту, ПромОплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 211 л |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 89 л |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 800 ₴







