
Холодильник з морозилкою вмонтований Лібхер IKBP 3554 Index 20/001 А++ б/у
18 999 ₴
- В наявності
- Код: 3246
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник з морозилкою вмонтований Liebherr IKBP 3554 Index 20/001
• Система охолодження: крапельна динамічна + морозилка крапельна + BioFresh
• Об’єм: 171+28+92л
• Колекторний двигун, A++
• Управління: електронне
• Габарити: В180×Ш56×Г55см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, або вся сума на карту, ПромОплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 171 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 92 л |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴







