Холодильник Liebherr CT 2001 Index 21D/0011
• Система охолодження: крапельна
• Об’єм: 151+44л
• Колекторний двигун, A+++
• Управління: механічне
• Габарити: В122×Ш55×Г60см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 151 л |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 44 л |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴







