
Кухонна газова плита з електричною духовкою Amica газ-контроль електропідпал гриль конвекціяна 65л б/у
6 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3257
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита з електричною духовкою Amica
• 4 конфорки, духовка 65л
• Електрична духовка: газ-контроль, електропідпал, верхній/нижній тен, гриль, конвекція
• Потужність: 2.9 кВт, клас A++
• Габарити: В87×Ш50×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, або вся сума на карту, ПромОплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amika |
| Країна виробник | Польща |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Духова шафа | електричний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Вживані |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Електропідпал | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴






