-4%

Морозильна камера Bosch GSN28V00/02 морозилка 222л б/у
10 864 ₴
10 429,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3268
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна камера Bosch GSN28V00/02 FD8611
• Система охолодження: NoFrost
• Об’єм: 222л
• Інверторний двигун, A++
• Управління: електронне
• Габарити: В171×Ш60×Г60см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість дверей | 1 |
| Загальний об`єм | 222 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1710 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 429,44 ₴





