
Пральна машина з бочкою Siemens WM14E140/33 вживана на 6 кг завантаження
12 599 ₴
12 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3271
Пральна машина з бочкою Siemens WM14E140/33 FD8909
• 6 кг, 1400 об/хв
• Колекторний двигун, A++
• 15 програм: бавовна, синтетика, делікатне, вовна, швидка, змішані тканини, полоскання тощо
• Функції: відкладений старт, контроль піни, балансування, індикація часу, захист від переливу
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Бак для води 120 л (може працювати без водопроводу)
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 12 299 ₴







