-3%

Вертикальна пральна машина AEG L6TB61379 А+++ з інверторним двигуном б/у з Німеччини
11 400 ₴
11 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3272
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина вертикальна AEG L6TB61379
• 7 кг, 1300 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 14 програм: бавовна, синтетика, делікатне, вовна, швидка 20 хв, змішані тканини, еко тощо
• Функції: Soft Opening System, ProSense (автозважування), відкладений старт, контроль піни
• Габарити: В87×Ш40×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 100 ₴







