-4%

Пральна машина Bosch Classixx 5 WLF2427KPL/23 А+ на 5 кг колекторний двигун б/у
8 100 ₴
7 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3275
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Bosch Classixx 5 WLF2427KPL/23 FD9111
• 5 кг, 1200 об/хв
• Колекторний двигун, A+
• 12 програм: бавовна, синтетика, делікатне, вовна, швидке прання, полоскання, віджим тощо
• Функції: відкладений старт, контроль піни, балансування, індикація часу
• Габарити: В85×Ш60×Г55 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴








