-3%

Пральна машина з колекторним двигуном Siemens iQ300 WM14E3A3/31 вживана на 6 кг завантаження
10 100 ₴
9 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3274
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Siemens iQ300 WM14E3A3/31 FD9104
• 6 кг, 1400 об/хв
• Колекторний двигун, A++
• 15 програм: бавовна, синтетика, делікатне, вовна, швидка 15 хв, змішані тканини, полоскання тощо
• Функції: varioPerfect (speed/eco), відкладений старт, контроль піни
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 800 ₴








