-4%

Вмонтована морозильна камера Liebherr SIGN 2756 Index 20D/001 білого кольору ноу фрост на 157л інверторний двигун б/у
18 915 ₴
18 158,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3320
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна камера вмонтована Liebherr SIGN 2756 Index 20D/001
• Система охолодження: NoFrost
• Об’єм: 157л
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: сенсорне
• Габарити: В140×Ш56×Г54см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Кількість дверей | 1 |
| Загальний об`єм | 157 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Вживані |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 158,40 ₴





