
Холодильник Liebherr CUP 3153 Index 21/001 крапельна морозка стандартний компресор клас А+ механічне управління
8 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3329
Холодильник Liebherr CUP 3153 Index 21/001
• Система охолодження: холодильна камера – крапельна, морозильна – статична SmartFrost
• Об’єм: 221 л (холодильник) + 56 л (морозильна)
• Двигун: стандартний компресор, клас A+
• Управління: механічне
• Габарити: В161×Ш60×Г63 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 221 л |
| Об'єм морозильної камери | 56 л |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1610 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 8 700 ₴






