
Холодильник Liebherr CUesf 3503 Index 21/001 нержавійка крапельна морозка інверторний двигун А++ б/у
11 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3331
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Liebherr CUesf 3503 Index 21/001
• Система охолодження: крапельна динамічна + морозильна камера SmartFrost
• Об’єм: 232+91л
• Інверторний двигун, A++
• Управління: електронне
• Габарити: В181×Ш60×Г63см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 232 л |
| Об'єм морозильної камери | 91 л |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1810 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 400 ₴







