
Сушильна машина Bosch HomeProfessional WTY88780/03 1000 Вт інверторний двигун 8 кг А++ Б/у
21 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3365
Сушильна машина Bosch HomeProfessional WTY88780/03 FD9110
• 8 кг, A++
• 1000 Вт, інверторний двигун
• Конденсаційна, з тепловим насосом (ActiveAir Technology)
• 14 програм (бавовна, синтетика, рушники, швидка, делікатне, сорочки тощо)
• Функції: SelfCleaning Condenser, сенсор вологості, SpeedPerfect, антизминання, відкладений старт
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія: 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 21 500 ₴








