
Пральна машина Siemens iQ500 WM14Q370EX/12 1400 об/хв інверторний двигун 15 програм вживана 8 кг завантаження
11 100 ₴
10 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3367
Пральна машина Siemens iQ500 WM14Q370EX/12 FD9305
• 8 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 15 програм (бавовна, делікатне, шерсть, швидка 15 хв, змішані тканини тощо)
• Функції: varioPerfect, EcoPerfect, SpeedPerfect, відкладений старт
• Габарити: В85×Ш60×Г60см
• Захист від протікання, блокування від дітей
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 10 800 ₴








